× بستن تبلیغات

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

چه 
کسی برای مدیکر واجد حالت است؟ ساکنان مستمر و شهروندان کانادا واجد حالت دریافت مدیکر میباشند . هنگامی که شما در کانادا می روید، به طور خودکار به آن دسترسی نخواهید یافت . در عوض، شما بایستی برای یک کارت نگهداری بهداشتی کانادا درخواست دهید . به طور معمول ۳ ماه انتظار برای اخذ کارت وجود دارد؛ با این حال، در حال حاضر ۷ استان وجود داراست که به شما قابلیت دسترسی پر سرعت به Medicare را می دهد . 
 
آلبرتا، ساسکاچوان، مانیتوبا، نیوبرانزویک، آهنگ اسکوشیا، جزیره پرنس ادوارد و نیوفاندلند و لابرادور همگی دسترسی فوری به طبی دارا‌هستند . شما هنوز هم باید برای یک کارت بهداشت و درمان درخواست کنید، اما مورخ پوشش پوشش دوباره خواهد شد تا مقطع ورود به مرزوبوم برای اقامت دائم . 
 
درصورتی که شما دائم ساکن انتاریو، کبک، بریتیش کلمبیا، یوکان، کشور های شمال غربی یا نونووت هستید، به یک عصر توقع مواجه خواهید شد . اساسی هست که برنامه خویش را به محض ورود به کانادا وارد نمائید تا بتوانید کارت خود را در اسرع وقت اخذ کنید . در عین هم اکنون شما مجبور خواهید شد بیمه محرمانه سری برای پوشش دادن به شما در موقت . 
 
در حالتی که شما به یک دوره انتظار منتهی می شوید، بایستی قصد اقامت در استان یا قلمرو را برای برهه زمانی دوران طولانی داشته باشید تا به تیتر مستقر در لحاظ گرفته شود . 
 
هر 
آنچه شما باید در زمینه نگهداری های بهداشتی کانادا بدانید هر 
آنچه شما باید در قضیه محافظت های بهداشتی کانادا بدانید چه 
درباره ساکنان موقت؟ اگر مجوز فعالیت یا این که اذن تحصیلی دارید، ممکن هست به مدیکر دسترسی داشته باشید، بسته به استان یا قلمروی که در آن زندگی می نمائید . ساکنان موقت که جواز عمل دارند، می توانند برای مثال، برای حفظ های بهداشتی کانادا واجد موقعیت باشند، در صورتیکه قصد دارا‌هستند معاش و کار در همان استان یا این که قلمرو برای مقطع بازه زمانی لازم، به طور معمول فی مابین شش و دوازده ماه . 
 
علم آموزان فی مابین المللی که مجوز تحصیلی دارند، حتی هنگامی که به دسترسی Medicare دسترسی پیدا می کنند، با محدودیت های بیشتری روبرو خواهند شد . بعضا از حوزه های قضایی هیچ وقت به دانشجو یان طبابت ارائه نمی دهند و دیگرافراد فقط در صورتی انجام می دهند که نامزد در یک برنامه دستکم یک سال تصویب نام کنند . اگر شما قصد علم آموزی در یک استان دارید که مدیکر را به دانشجو ها در میان المللی ارائه نمی دهد، نگران نباشید! به احتمال فراوان یک برنامه بهداشتی مختلف برای شما مطلوب خواهد بود . 
 
درباره 
گردشگران و بازدید کنندگان چیست؟ درصورتی که شما بخشی از ساکنین کانادا نیستید و شما به سرزمین روادیدِ بازدید کننده وارد می شوید، متاسفانه متقاضی Medicare نخواهید بود . اطمینان حاصل نمائید که اگر در کانادا مسافرت می کنید، بیمه محرمانه را می گیرید . در عوض، مطمئن باشید تا متاسفم، در غیر این چهره شما با بعضا از هزینه های طبابت زیاد سنگین مواجه خواهید شد . 
 
یکی دیگر از چیزهای کلیدی در زمینه Medicare این است که درصورتی که شما یک حالت پیش از آن را داشته باشید، به شما تبعیض نخواهید رسید . 
کانادا شما را به سیستم فارغ از در لحاظ تصاحب کردن شرایط جدید، جانور یا این که قبلی پذیرفته خواهد پذیرفت! 
شیوه 
درخواست برای نگهداری بهداشتی کانادا بیمه 
درمانی در کانادا دیدن هر استان و قلمرو برنامه بیمه بهداشتی خویش را دارد، نیازهای مورد نیاز برای دیدار، یه خرده متعدد خواهد بود . اگر، برای مثال، شما می خواهید برای سیستم مراقبت بهداشتی کانادا نیوبرانزویک درخواست بدهید، شما صرفا باید یک فرم درخواست را تکمیل نمائید و می بایست بعضی مدارک مورد نیاز را ارسال نمایید . این اسناد می بایست وضعیت خویش را در کانادا (تایید اقامت دائمی، گواهی تولد و غیره)، نام و نشان خود (اسناد شناسایی، پاسپورت معتبر و غیره) و محل اقامت خود در نیوبرانزویک (اسناد وام، قرارداد اجاره طومار و غیره) اثبات نمائید . 
 
Medicare یکی از دلایلی هست که کانادایی ها از چنین معاش طولانی و تندرست لذت می برند . قبل از اینکه بتوانید از سیستم محافظت بهداشتی کانادایی استفاده مند شوید، ابتدا می بایست به آنجا برسید . در صورتیکه شما مایل به سفر به کانادا هستید، ما شما را ذیل پوشش قرار داده ایم . اولین گام بدست آمده می‌باشد در صورتی‌که شما واجد موقعیت باشید . 
 
بیش از ۷۰ مسیر به کانادا وجود دارااست تا بدانند که کدام یک برای شما مطلوب می‌باشد و می تواند بسیار دشوار باشد . خوشبختانه خدمات تحلیل جامع ما را آسوده می کند . به سادگی برای سرویس ها ما تصویب نام کنید، به یک‌سری سؤال بی آلایش جواب دهید و به پیشنهاد های کارشناس در برنامه های مهاجرت کانادا که به نیازهای شما مناسب است، پیشنهاد می شود . 
بیایید به کانادا برسیم 
دستکاری 
نوشته شده در دوشنبه 17 دی 1397ساعت 11:41 توسط علی پور|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ